30 września 2014 12:31 | Aktualności

USTANAWIAMY REKORD GUINNESSA !!!

W naszym przedszkolu realizowane są założenia OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI  ZDROWOTNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW - Akademia Aquafresh w zakresie -  higieny jamy ustnej dzieci. Naszym zdaniem najlepszym sposobem edukacji jest nauka połączona z zabawą, dlatego też proponujemy na stronie: www.akademia-aquafresh.plW "Strefie Rodziców" pakiety artykułów, w których znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji w zakresie w/w tematu. Natomiast w zakładce "Strefa Dzieci" dzieci znajdą Animowane filmy edukacyjne oraz    kolorowanki i łamigłówki. W ramach tegorocznej edycji Akademii Aquafresh postanowiliśmy ustanowić Rekord Guinnessa w największej liczbie dzieci myjących zęby w tym samym czasie. 30 września 2014 r. o godzinie 12:00 w naszym Przedszkolu rozpoczęło się wielkie szczotkowanie. Rekord ustanowiliśmy - przez 2 minuty 257 500 dzieci w całej Polsce szczotkowało ząbki !